کد خبر : 2976
تاریخ انتشار : پنجشنبه 19 بهمن 1402 - 15:54

ویدئو؛

خون شهدای حادثه تروریستی کرمان، عمر رژیم کودک‌کش را کوتاه می‌کند

خون شهدای حادثه تروریستی کرمان، عمر رژیم کودک‌کش را کوتاه می‌کند
شهروندان رودباری در آستانه چهلمین روز حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده‌های داغدار شهدای این حادثه بیان کردند: خون پاک شهدای حادثه تروریستی کرمان عمر رژیم اشغالگر و آمریکای جنایتکار را کوتاه‌تر می‌کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری “رودبار ما“؛ در آستانه چهلمین روز حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رودبار ما به میان جمعی از هنرمندان و ورزشکاران شهرستان رودبار جنوب رفت تا نظر آن‌ها را در رابطه با این حادثه جویا شود.

ورزشکاران و هنرمندان رودباری در این گفتگو ویدئویی ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی ۱۳ دی‌ماه کرمان بیان کردند: با ترور کودکان و زنان در گلزار شهدای کرمان فقط زبونی و حقارت دشمنان جمهوری اسلامی ایران به خوبی مشخص و به همگان ثابت شد.

شهروندان رودباری ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار شهدای این حادثه بیان کردند:  دشمن حتی چشم دیدن زائران و دلداگان شهید حاج قاسم سلیمانی در سالگرد او را نداشت و حتما  خون پاک شهدای حادثه تروریستی کرمان عمر رژیم اشغالگر و آمریکای جنایتکار را کوتاه‌تر می‌­کند.

دانشبر با تاکید بر جمله امام راحل(ره) در ترورهای دهه ۶۰، گفت: بر طبق جمله «بکشید ما را، ملت ما بیدار تر می‌شود» دشمن باید بداند این ترور‌ها قطعا سبب انسجام، اتحاد و یکپارچگی بیشتر مردم و افزایش خشم آن‌ها نسبت به دشمنان می‌شود.

 

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی