کد خبر : 2910
تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 بهمن 1402 - 13:07

فرماندار رودبار جنوب:

دهه فجر، فرصتی مناسب برای بیان دستاوردهای انقلاب است

دهه فجر، فرصتی مناسب برای بیان دستاوردهای انقلاب است
فرماندار رودبار جنوب در آئین برگزاری زنگ انقلاب گفت: انقلاب اسلامی پیشرفت‌های مختلفی را بوسیله مردم و جانفشانی خون شهدا بدست آورده است که دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان و آگاهی از این دستاوردهاست.

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری “رودبار ما“؛ صبح امروز همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب در مدارس رودبار جنوب با حضور مسؤلان در مدرسه فاطمه الزهرا سلام الله علیها حیدر آباد طنین انداز شد.

علی پرورش فرماندار شهرستان رودبار جنوب در این برنامه ضمن تبریک چهل پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به ظلم‌های رژیم پهلوی در دوران قبل از انقلاب اشاره کرد و افزود: بیشترین ظلم‌ها در دوران ستم شاهی به مردم مستضعف می‌شد حتی امکان تحصیل هم برای آن‌ها فراهم نبود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی پیشرفت‌های مختلفی را بوسیله مردم و جانفشانی خون شهدا بدست آورده است تاکید کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان و آگاهی از این دستاوردها و یاد کردن از امام راحل و تجدید پیمان با شهداست.

پرورش با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب نیاز به تبیین بیش از پیش دارد، گفت: انقلاب اسلامی یک گنج است که باید از آن مراقبت کنیم و در مسیر اسلام حرکت و پای این انقلاب بمانیم.

فرماندار رودبار جنوب مهم‌ترین حماسه پیش رو را انتخابات دانست و افزود: برگزاری انتخابات خود از برکات انقلاب اسلامی است که مردم در انتخاب سرنوشت خود آزاد هستند و هر کس را که بخواهند به عنوان مسئول جمهوری اسلامی و خدمت گزار انتخاب می‌کنند.

شایان ذکر است، در این آئین که همزمان با سراسر کشور برگزار شد، دانش آموزان با خواندن سرود ملی ایران و زمزمه سرودهای انقلابی یاد و خاطره مجاهدت‌ها و جان‌فشانی‌های امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی را در به بار نشاندن درخت تنومند نظام جمهوری اسلامی گرامی داشتند.

انتهای خبر/پورحیدر

رودبارجنوب

اقتصادی