کد خبر : 3702
تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1403 - 7:21

به همت بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان؛

کارخانه آسفالت سیار در روستای چاه ابراهیم مستقر شد

کارخانه آسفالت سیار در روستای چاه ابراهیم مستقر شد
در راستای محرومیت زدایی مناطق محروم بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان با استقرار کارخانه آسفالت سیار در روستای چاه ابراهیم کوهستان نمداد در نظر دارد تمامی جاده‌های روستایی اين منطقه را آسفالت نماید.

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری 《رودبار ما》؛ بسیج سازندگی به مناطق شهری و به‌ویژه روستاهای کم‌برخوردار سطح شهرستان‌های رودبار جنوب و جازموریان در قالب طرح‌های عمرانی و خدماتی نگاه ویژه‌ای دارد و برای تحقق امر عدالت سازی سالانه برنامه‌های مختلفی را تدارک می‌بیند.

به همین منظور بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان با استقرار کارخانه آسفالت سیار در روستای چاه ابراهیم کوهستان نمداد در نظر دارد تمامی جاده‌های روستایی این منطقه را آسفالت نماید.


حاجب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب  در این رابطه گفت: سپاه در حوزه محرومیت زدایی همیشه در صف اول کمک به مردم بوده‌ و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مردم منطقه انجام خواهد داد.


وی اجرای این پروژه‌ها را در راستای محرومیت‌زدایی و سازندگی در روستاها و مناطق محروم و کم‌برخوردار بیان و تصریح کرد: این طرح‌ها در حوزه‌های روستایی انجام شده است، با احداث این کارخانه تمام جاده‌های روستایی دهستان کوهستان نمداد شهرستان جازموریان آسفالت و مردم از نعمت راه آسفالته برخوردار خواهند شد.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب خاطر نشان کرد: توجه و رسیدگی به امور روستاییان سبب رونق تولید، اشتغال و مهاجرت معکوس به روستا می‌شود.


به گزارش رودبار ما،  در سال ۱۳۷۹ بسیج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری آغاز به کار کرد و به دنبال آن هم اردوهای جهادی و فعالیت های عمرانی و خدماتی با هدف محرومیت‌زدایی راه‌اندازی شد.

انتهای خبر/پورحیدر

رودبارجنوب

اقتصادی