کد خبر : 3341
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 فروردین 1403 - 9:08

ویدئو؛

نماز عید فطر در رودبار جنوب برگزار شد

نماز عید فطر در رودبار جنوب برگزار شد
نماز عید سعید فطر به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین اکبر افشارمنش امام جمعه رودبار جنوب و با حضور پرشور مردم در زمین چمن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری 《رودبار ما》؛ همزمان با حلول ماه شوال، نماز عید فطر همچون دیگر سال‌ها در صفوفی بهم پیوسته در زمین چمن و مساجد روستایی شهرستان رودبار جنوب با حضور پر‌شور مردم برگزار شد.

مردم رودبار جنوب در عید فطر به شکرانه یک ماه مشق بندگی خالصانه و بی‌ریا به درگاه الهی و همدلی و برابری و برادری به همنوعان خود دست سپاسگزاری و تشکر را بر استان الهی بلند کرده و ملتمس تداوم این حال و روز غریب اما الهی در تمام روزهای زندگی خود شدند.

 

آنگاه که مسلمانان در صف‌های بهم پیوسته، شانه به شانه هم با برپایی نماز باشکوه عید فطر در برابر پروردگار بلند مرتبه خود سجده شکر برجای می‌آورند خواهان سعادت برای تداوم این بندگی خالصانه هستند ، چراکه عید فطر، جشن پاکی و رهایی از زنگار گناه، روزهای بخشندگی و اطعام مسکینان، دعا و قرآن خواندن، مهر ورزیدن و صدقه دادن، کمک به همنوعان، افطاری دادن و شریک شدن در تمام خوبی‌ها است.

مردم رودبار جنوب از ابتدای صبح با در دست داشتن سجاده خود را به زمین چمن شهدای غدیر می‌رساندند تا در نماز باشکوه عید سعید فطر شرکت کنند، نماز عید فطر در شهرستان رودبار جنوب به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین اکبر افشارمنش اقامه شد.

در حاشیه برگزاری نماز عید فطر صندوق‌های کمک به مردم غزه نیز دیده می‌شد.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی