کد خبر : 3085
تاریخ انتشار : دوشنبه 14 اسفند 1402 - 11:32

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

قاسم شعاع امنیت پایدار کشور را کنترل کرد

قاسم شعاع امنیت پایدار کشور را کنترل کرد
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قاسم شعاع امنیت پایدار کشور را کنترل کرد و اجازه نداد دشمن دستش به این سرزمین برسد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری رودبار ما؛ سردار رمضان شریف صبح امروز در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان کرمان در محل تالار فرهنگ و هنر با بیان اینکه هرچه از انقلاب و انفاس قدسی معمار بزرگ انقلاب داریم ودر تداوم آن تدابیر و رهنمودهای حکیمانه رهبر انقلاب است، گفت: انقلاب اسلامی همواره بالنده و روبه‌جلو در برابر دشمنان خود خوش درخشیده است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دشمن بخشی ناظر بر ضعف‌ها طراحی شده بود و تلاش یک سال و نیم و مداوم برای از رونق انداختن انتخابات داشتند و حتی قبل از شمارش آراء انتخابات، یک خبرنگار آمریکایی بیان کرد که مشارکت در ایران تقریبا ۹ درصد است و هر که غیر این بگوید غلط است.
وی با تاکید بر اینکه اما نزدیک‌ترین جریان‌های رسانه‌ای به این رسانه‌های آمریکایی روی خوش نشان ندادند، عنوان کرد: اعلام شد بالای ۴۰ درصد در انتخابات مشارکت بوده است و با تمام وجود باید از ملت فهیم و هوشمند باید تشکر کرد که زیر بمباران رسانه‌ای دشمن دچار اشتباه محاسباتی نشدند و پایداری نشان دادند و در کرمان میزان مشارکت ۵۰ درصد بوده است و این یعنی ۱۰ درصد، از میزان مشارکت همگانی کشور بیش‌تر بوده است.
سردار شریف تصریح کرد: چهره مقام معظم رهبری را فراموش نمی‌کنم، وقتی به ایشان خبر از علاقه مردم کرمان برای دیدار شما دادم، ایشان با لبخند بیان کرد که‌ من مردم کرمان را خیلی دوست دارم، جا دارد در خصوص این دیدار کار شود و این می‌تواند ایجاد امیدوری میان مردم باشد.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: استان کرمان، جزء استان‌های پیش‌رو و لشکر آن‌ها همیشه پیش‌قدم بوده است و جا دارد که رسانه‌ها در خصوص این توانمندی‌ها، پایمردی‌ها در عین بیان کمبودها بپردازند.
وی اظهار کرد: از رسانه‌ها می‌خواهم روبه‌جلو حرکت کنند، سرمایه‌های گدشته را تخریب نکنید و افراد جدید انتخابات را تحویل بگیریم و همه باید قدردان مردم باشیم که برندگان اصلی این صحنه و دشمنان بازندگان این صحنه هستند، همه کسانی که کاندیدا شدند حتما برای حضور موثر و گرم کردن تنور انتخاباتی حضور داشتند و از طرفی تبریک می‌گوییم به کسانی که اعتماد مردم را جلب کردند؛ همه تلاش کنیم برای آبادانی استان و این فرصت را تبدیل به فرصت طلایی کنیم.
سردار شریف با بیان اینکه خوشبختانه همه شما با اهمیت و نقش رسانه‌ها در دنیا آشنا هستید و از عجایب است که رسانه‌ها می‌توانند کاه را کوه جلوه دهند و بسیار حرفه‌ای و کارآزموده وارد شوند، عنوان کرد: شاید از این ۷۰ سال اشتغال فلسطین روزنه‌ای باز شد تا افکار عمومی دنیا به فلسطین جلب شود.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز کرد: دشمنان در حمله عراق به‌گونه‌ای وانمود کردند که صدام تجهیزات اتمی دارد که قادر است مردمان کره زمین را نابود کند، به‌قدری دوز این خبر را بالا بردند که در طرف کمتر از دو هفته موافقان حمله به عراق از ۳۴ درصد به ۸۰ درصد رسید. اما بعد از مدت‌ها و سال‌ها هنوز کسی صحت‌سنجی نکرده است.
وی با اشاره به مطلب فوق و تاکید بر اینکه رسانه‌ها خبر را بیان می‌کنند، بهره‌برداری سیاسی می‌کنند و موج سیاسی ایجاد می‌کنند، ابراز کرد: رسانه‌ها از حالا در حال تلاش هستند که بگویند ما در آستانه ماه رمضان به دنبال صلح و سازش هستیم اما در گفتگوهای قاهره شاهدیم تمام چیزهایی که به دنبال آن هستند را پی‌گیری می‌کنند.
سردار شریف گفت: یک نسل‌کشی مسلم و بسیار باز که همه ناظران سیاسی و روزنامه‌نگاران متوجه هستند، در حال وقوع است که شما شفاف نسل‌کشی می‌کنید و حتی ابایی از اعلام آن ندارید؛ صهیونیست‌ها در اتفاقات اخیر دچار هراس هستند، چرا که انتظار چنین حمایت‌های مردمی از فلسطین نداشتند و از طرفی اکنون نیز چهار ماه توسط حماس گرفتار شده‌اند.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: یکی از فرماندهان حماس بیان کرد که ۷۰ درصد از  قابلیت‌های نظامی‌مان همچنان دست نخورده است، روح حاج‌قاسم شاد که تربیت‌یافتگان مکتب او چنین عمل می‌کنند.
وی بیان کرد: صهیونیست‌ها خود را نژاد برتر می‌دانند و مدعی هستند که همه بشر برای نوکری ما آفرینده شده‌اند، پررویی آنان این است که وزیر دفاع آن‌ها بیان می‌کند که ما با افراد وحشی روبه‌رو هستیم، آن‌ها تصور می‌کنند هنوز رسوبات رسانه‌های‌ آنان و نمی‌خواهند بدانند که  در طول ۷۴ سال گذشته نفرت از صهیونیست و آمریکا در اوج و محبوبیت از فلسطین و مردمان آن در اوج است.
سردار شریف تصریح کرد: اگر دشمنان علیه جمهوری اسلامی چنین جنگ ترکیبی راه انداخته است، آن‌ها می‌دانند که این نظام و به پشتیبانی مقام معظم رهبری، آن‌ها را به این روز انداخته است و صلح و سازش و برقراری ارتباط پرونده‌اش بسته شد و افکار عمومی پشتیبان مردم فلسطین است.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه یمنی‌ها از جنگ ائتلاف هفت ساله سربلند بیرون آمدند و انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها را در کمک، سد راه شده است، ابراز کرد: امسال چهل‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفتیم و به فضل الهی در گام دوم انقلاب ملت ما شاهد درخشش این سرزمین و الهام‌بخشی خواهد بود و دشمنان ما سرافکنده‌تر از گذشته خواهند بود.
وی اظهار کرد: بیشترین عملیات روانی دشمن علیه حاج‌قاسم سلیمانی و کار او بود که این امر بی‌سابقه بود، دشمنان علیه حاج‌قاسم هجمه کردند اما غافل از اینکه، قاسم شعاع امنیت پایدار کشور را کنترل کرد و اجازه نداد دشمن دستشان به این سرزمین برسد.
سردار شریف اظهار کرد: بعد از حزب بعث و صدام که می‌توانست انقلاب اسلامی را دچار بحران کند، جریان داعش بود، قرار بود داعش نقطه شروع به‌کارش در ارتفاعات جاسوسان ایران باشد؛ اما با هوشمندی فرزندان شما و شهادت بیش از ۸۰ نیروی کماندوی سپاه، جلوی آن‌ها گرفته شد
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: از این رو است که دشمنان از انقلاب اسلامی و مردم ایران کینه دارند، مردمی که برای عزاداری شهید سلیمانی با بمب‌گذاری به شهادت رساندند
دست تک‌تک این خانواده‌های عزیز و صبور را می‌بوسیم که جانانه دشمن را با ادبیات خود ناکام کردند، مردم ایران هوشمند هستند.
وی ضمن اشاره به مطلب فوق و بیان اینکه داستان همه کسانی که به مردمان این سرزمین خدمت کنند، همین است مردم به‌عنوان صاحبان اصلی این نظام قدردان هستند، ابراز کرد: شاهد تحولات بسیار بزرگی در این کشور بوده‌ایم، دوران‌های سخت، پیچیده و عجیبی را پشت سر گذاشته‌ایم و امروز شرایط از همه زمان‌ها بهتر است و این دلیل کینه دشمن نسبت به ما است.
سردار شریف گفت: جان‌بولتون در دوران ترامپ عنوان کرده بود، مردم ایران ۴۰ سالگی ایران را نخواهند دید، و امسال خبرنگاری از بولتون سوال کرد که ایران ۳۰ سالگی پیروزی انقلاب را دیدند و او پاسخ داد که ما اشتباه کردیم هر کاری علیه ایران انجام دادیم، ایران را قوی‌تر کردیم.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: کشورهای اطراف را نگاه کنید و ببینید که رهبران نالایق چه بلایی بر سر کشور آوردند و از آن طرف رهبران و امامین انقلاب چه عظمتی ایجاد کردند و ما الگو شدیم؛ این همه اخلاص، مقاومت، پایمردی، تیزهوشی و سرمایه عظیم اجتماعی برای ما افتخار است و امیدواریم با اطلاع‌رسانی دقیق بتوانیم امید بیشتری را در میان مردم ایجاد کنیم.
وی خاطرنشان کرد: بعد از شهادت حاج‌قاسم، در کرمان شاهد شرایط متفاوتی هستیم و امروز حرم این شهید بزرگ را در کرمان داریم و ان‌شاءالله در همه گزاره‌های خبری‌‌تان به این نکته توجه کنید.
منبع: راه آرمان
انتهای خبر/پ.م

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی