کد خبر : 2763
تاریخ انتشار : جمعه 22 دی 1402 - 13:07

امام جمعه رودبار جنوب:

انتخابات پرشور باعث سربلندی نظام و خواری دشمنان می‌شود

انتخابات پرشور باعث سربلندی نظام و خواری دشمنان می‌شود
امام جمعه رودبار جنوب گفت: انتخابات پرشور باعث سربلندی نظام و خواری دشمنان می‌شود.

به گزارش رودبار ما، حجت‌الاسلام والمسلمین اکبر افشارمنش امام جمعه رودبار جنوب در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه ما در زندگی موقعیت‌های بسیاری برایمان پیش می‌آید که بتوانیم خود را سبک‌بال کنیم، اظهار کرد: یکی از این موقعیت‌ها ماه رجب است، کسی که یک روز از ماه رجب را روزه بگیرد موجب خشنودی خدا می‌گردد و غضب الهی از او دور و دری از درهای جهنم بر روی او بسته می‌شود.

وی ادامه داد: رجب ماه رحمت و مغفرت و خودسازی و قرب به خدا است و از همه خواست تا از فرصت ماه رجب بیشترین بهره را ببرند.

حجت‌الاسلام والمسلمین اکبر افشارمنش به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم قم و دعوت به مشارکت در انتخابات اشاره و اظهار کرد: انتخابات مظهر عزت ملی، پشتوانه امنیت ملی و نماد آزادی مردم است.

امام جمعه رودبار جنوب حضور مردم در پای صندوق‌های رأی را بیعت با امام و شهیدان دانست و افزود: انتخابات پرشور موجب سربلندی و اعلام وفاداری مجدد به نظام اسلامی است، مردم در انتخابات سرنوشت خودشان را تعیین می‌کنند و اگر انتخابات نباشد، دیکتاتوری و هرج‌ومرج بوجود می‌آید.

افشارمنش با اشاره به اینکه در انتخابات چهار گروه امتحان می‌شوند، گفت: در انتخابات مجریان و ناظران مورد امتحان قرار می‌گیرند که آیا فقط قانون برای آن‌ها مهم است یا حزب و باند و گروه، اگر فقط قانون برای آن‌ها مهم باشد پیروز این میدان هستند با توجه به شناختی که از کلان اجرا و نظارت داریم ان‌شاءالله این عزیزان قانون‌مدار هستند.

وی با بیان اینکه در انتخابات احزاب و گروه‌های که به مردم لیست می‌دهند آیا منافع ملی را در نظر می‌گیرند یا حزبی و جناحی، گفت: در تبلیغات انتخاباتی باید احراز صلاحیت شدگان واقعیت را بگویند اگر باغ سبز دروغین نشان دهند مردود این امتحان‌اند و گروه آخر رد صلاحیت شدگان هستند که آیا کل نظام را زیر سوال می‌برند یا از طریق قانون یعنی اعتراض را دنبال می‌کنند اگر قانونی دنبال کنند پیروز میدان‌اند.

امام جمعه رودبار جنوب به ۲۶ دی سالروز فرار شاه ملعون از ایران اشاره کرد و افزود: محمدرضا پهلوی برای دومین بار در ۲۶ دی ۵۷ فرار کرد و این‌بار دیگر بازگشتی در کار نبود با خروج محمدرضا پهلوی از ایران در ۲۶ دی‌ماه ۵۷ هیجده ماه دربدری او آغاز شد در طول تاریخ ایران فرار شاهان به‌ندرت اتفاق افتاده است، اما شاهی که دو بار از کشورش گریخته احتمالا همین شخص محمدرضا پهلوی است.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی