کد خبر : 2489
تاریخ انتشار : پنجشنبه 30 آذر 1402 - 8:53

امید هرگز نمی میرد؛

بانوی جازموریانی بر سکوی جهانی؛ اراده قوی ریشه محرومیت را خشکاند

بانوی جازموریانی بر سکوی جهانی؛ اراده قوی ریشه محرومیت را خشکاند
عاطفه بامری نژاد دانشجوی پزشکی دانشگاه اصفهان که از بانوان موفق و نخبه شهرستان جازموریان است با اراده قوی خود ریشه محرومیت را خشکاند و به عضو فدراسیون بین‌المللی مخترعان جهان شد.

به گزارش رودبار ما، عاطفه بامری نژاد دانشجوی پزشکی دانشگاه اصفهان و فرزند جازموریان عضو فدراسیون بین‌المللی مخترعان جهان(IFIA) شد.

فاطمه و عاطفه بامری نژاد خواهران دوقلوی اهل جازموریان شهرستان رودبارجنوب که رتبه ۳۷ و ۸۸ کنکور سراسری تجربی سال ۱۳۹۵ را کسب کردند و در حال حاضر هم دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند.

آن‌ها متولد سال ۱۳۷۶ از جمله دختران این مرز و بوم هستند که از روستای حیدرآباد جازموریان شهرستان رودبارجنوب توانسته‌اند به خوبی فعل “خواستن” را صرف کند و در رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قبول شوند و در آینده خیلی نزدیک به یک پزشک حاذق تبدیل و به منطقه خود خدمت کنند.

عاطفه بامری نژاد دانشجوی سال آخر پزشکی اصفهان و فاطمه بامری نژاد دانشجوی سال آخر لیسانس بیولوژی سلولی و مولکولی از دانشگاه اصفهان و دانشجوی ارشد آموزش پزشکی دانشگاه شهید بهشتی هستند.

عاطفه بامری نژاد دانشجوی پزشکی دانشگاه اصفهان با ثبت اختراعات خود در رشته پزشکی عضو سازمان جهانی شد.

ایفیا سازمان جهانی غیر دولتی در حوزه اختراعات و ابتکارات است که در سال ۱۹۶۸ با هدف ایجاد بستر مناسب بین المللی برای حمایت از مخترعان تاسیس شد.

ماموریت ایفیا توسعه خلق دانش، ترویج فرهنگ نوآوری و تسهیل فرایند تبدیل ایده به ثروت است.

اهداف و فعالیت‌ها

این فدراسیون عضو ناظر و مشاور «سازمان کنفرانس‎ها و پیشرفت‎های ملل متحد» (UNCTAD)، و عضو و ناظر «سازمان ثبت اختراعات اروپا» (EPO) است، و مهم‎ترین سازمان حمایتی برای مخترعان جهان زیر نظر «سازمان مالکیت فکری ملل متحد» (WIPO) و عضو سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) و عضو ویژه اتحاد برای نوآوری اتحادیه اروپا (EAI) به شمار می‎‌آید.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی