کد خبر : 2210
تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 آذر 1402 - 9:41

همزمان با هفته بسیج؛

یادواره شهدا در دبیرستان شهید خاوری هلیل دشت برگزار شد

یادواره شهدا در دبیرستان شهید خاوری هلیل دشت برگزار شد
یادواره شهدای (شهید چوپان خاوری و شهید سجاد جرجندی) در دبیرستان شهید خاوری هلیل دشت برگزار شد.

به گزارش رودبار ما، یادواره شهیدان چوپان خاوری و سجاد جرجندی با حضور حاجب فرمانده و حجت‌الاسلام جرجندی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب، علی پرورش فرماندار، مهدی بهرامی مدیرآموزش وپرورش، علی اکبر جرجندی معاون پرورشی، فلاحی بخشدار هلیل دشت در مدرسه شهید خاوری برگزار شد.

 

در ابتدای این مراسم حاجب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان رودبارجنوب، ضمن تبریک آغاز هفته بسیج و خیرمقدم گویی بر اهداف برگزاری یادواره‌های شهدا اشاره کرد و گفت: روایت‌گری فداکاری‌های شهدا، چراغ راه مسیر همه ما و شما دانش آموزان خواهد بود.

 

وی افزود شهدا رستگاران تاریخ بشریت‌اند کسانی که راست قامت ایستادند و جانشان را سپر امنیت و دفاع از شرف، آزادی، دین و مهین کردند.

 

حاجب ادامه داد: اگر می خواهیم یاد شهدا را گرامی بداریم باید راه آنها ادامه دهیم و امروز رسالت سنگین ادامه ای راه شهدا بر دوش شما دانش آموزان و فرهنگیان است که برای آینده این مرز و بوم آماده شوید.

 

در ادامه مراسم حجت‌الاسلام و‌المسلمین خاوری در وصف شهدا به مداحی پرداختند.

 

شایان ذکر است، مرثیه خوانی، دکلمه خوانی و قرائت میثاق نامه توسط دانش آموزان از بخش‌های دیگر این مراسم بود و در پایان با اهدا لوح سپاس از خانواده شهدا تجلیل شد.

 

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی