کد خبر : 1546
تاریخ انتشار : شنبه 11 شهریور 1402 - 3:47

معاون معدن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان:

مسئولیت‌های اجتماعی معادن فاریاب ساماندهی می‌شوند

مسئولیت‌های اجتماعی معادن فاریاب ساماندهی می‌شوند
معاون معدن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از ساماندهی مسئولیت‌های اجتماعی معادن فاریاب خبر داد.

به گزارش سرویس اقتصادی رودبار ما، به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، معاون معدن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان جلسه‌ای را با حضور فرماندار شهرستان فاریاب و جمعی از بهره برداران معادن این شهرستان برگزار کرد و بر لزوم ساماندهی مسئولیت‌های اجتماعی معادن از طریق فرمانداری‌ها تاکید کرد.

محمد مجاز با اشاره به دستور معاون معادن و فرآوری مواد معدنی وزارت صمت مبنی بر تشکیل کارگروه‌هایی برای ساماندهی مسئولیت‌های اجتماعی معادن، اظهار کرد: در شهرستان فاریاب کارگروه ساماندهی مسئولیت‌های اجتماعی با محوریت فرمانداری این شهرستان تشکیل شد تا از این پس مسئولیت اجتماعی معادن با الویت بندی و نظر فرماندار هزینه گردد.

وی افزود: بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی معادن که به صورت توافقی مشخصص می‌گردد از این پس به شماره حسابی که ازطرف فرمانداری فاریاب اعلام می‌گردد، واریز خواهد شد تا با نیاز شهرستان توسط فرمانداری هزینه شود.

معاون معدن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، با بیان اینکه شهرستان فاریاب سومین شهرستانی است در جنوب کرمان که با تشکیل کارگروهی مسئولیت‌های اجتماعی معادن آن ساماندهی شده است، تاکید کرد: ساماندهی مسئولیت های اجتماعی معادن در هر شهرستان امری مهم و ضروری است که اداره کل صمت جنوب کرمان در حال تحقق بخشیدن به آن است.

در ادامه فرماندار شهرستان فاریاب به ظرفیت معدنی شهرستان فاریاب، گفت: از سرمایه گذاری در شهرستان از طرق مختلفی نظیر تسهیل در واگذاری زمین و… حمایت می‌کنیم.

یوسف امیرشکاری افزود: باید مسئولیت‌های اجتماعی معادن صرف رفع مشکلات و امورات عام المنفعه نظیر ساخت مدرسه در روستاها و کمک به ورزشکاران که آینده سازان این کشور هستند شود.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی