کد خبر : 159
تاریخ انتشار : یکشنبه 2 بهمن 1401 - 8:22

فرمانده نیروی انتظامی رودبارجنوب خبر داد:

کشف بیست قبضه سلاح غیرمجاز جنگی و شکاری در رودبارجنوب

کشف بیست قبضه سلاح غیرمجاز جنگی و شکاری در رودبارجنوب
فرمانده نیروی انتظامی رودبارجنوب از کشف هیجده‌‌ قبضه سلاح جنگی و دو قبضه سلاح شکاری در اجرای طرح جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز در رودبارجنوب خبرداد.

ناصر کوهستانی در گفتگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رودبار ما درباره جزئیات اجرای طرح جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز در رودبارجنوب گفت:‌ در راستای افزایش سطح امنیت و جلوگیری از بروز جرایم در نقاط مختلف رودبارجنوب طی هفتاد و دو ساعت گذشته طرح جمع‌آوری و مقابله با سلاح و مهمات غیرمجاز در شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد.فرمانده نیروی انتظامی رودبارجنوب افزود: در اجرای این طرح، ماموران پلیس اطلاعات رودبارجنوب با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به کشف هیجده قبضه سلاح جنگی، دو قبضه سلاح شکاری شدند.

کوهستانی با بیان اینکه دارندگان سلاح ها از عوامل نگهداری و قاچاقچیان سلاح و مهمات در سطح رودبارجنوب دستگیر شدند، گفت: متهمان دستگیری شده در جریان پی‌جوئی های انتظامی به جرم ارتکابی اعتراف کردند. متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند. 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رودبارجنوب با بیان نقش غیر قابل انکار سلاح‌های غیرمجاز در بروز درگیری های مسلحانه و نا امنی در جامعه همچنین خطراتی که بکارگیری این سلاح ها در برخی مراسمات دارد، خاطر نشان کرد: حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز برابر قانون جرم بوده و پلیس در چارچوب قانون با این مسأله با جدیت برخورد می‌کند و از شهروندان انتظار داریم در صورت اطلاع از هر گونه اقدام در این زمینه مراتب را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای خبر/پ

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی