کد خبر : 3365
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 فروردین 1403 - 10:00

آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی رودبار جنوب

آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی رودبار جنوب
طی بارندگی‌ها  روز گذشته در شهرستان رودبار جنوب خیلی از مسیرها روستایی و شهری به دلیل طغیان رودخانه‌ها مسدود شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری “ رودبار ما“؛ روز گذشته بارش‌های مداوم  برخی مناطق جنوب کرمان  را با سیل درگیر کرد. البته رودبار جنوب نیز از سیلاب مصون نماند. نگرانی در ارتباط با بحرانی شدن شرایط هنوز وجود دارد و هشدار‌های قرمز همچنان پابرجا هستند و به دلیل شرایط بحرانی با تصمیم ستاد بحران شهرستان  مقاطع مختلف تحصیلی امروز چهارشنبه تعطیل شدند.

طی بارندگی‌ها  روز گذشته در شهرستان رودبار جنوب خیلی از مسیرها روستایی و شهری به دلیل طغیان رودخانه‌ها مسدود شدند.

محور رودبار جنوب به کهنوج بازگشایی شد

روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: محور رودبار جنوب به کهنوج (آبسردوییه) با فروکش کردن آب و تلاش راهداران بازگشایی شد.

هموطنان می‌توانند برای اطلاع از وضعیت راه‌ها با شماره تلفن گویای ۱۴۱ تماس بگیرند.

محور رودبارجنوب – ایرانشهر همچنان مسدود است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوبی استان کرمان با بیان اینکه محور رودبار جنوب – ایرانشهر و کهنوج – رودبار جنوب در جنوب استان کرمان مسدود شد، گفت: با تلاش همکاران ما محور کهنوج – رودبار جنوب امروز بازگشایی شد، اما محور رودبارجنوب – ایرانشهر هنوز مسدود است، اما محور ایرانشهر – بم جایگزین آن است و تردد در آن جریان دارد.

وی با اشاره به اینکه بارش‌ها تا فردا در جنوب استان کرمان ادامه دارد، بیان کرد: از مردم درخواست دارم از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و در صورت ضرورت حتما آخرین وضعیت جوی و راه‌ها را از سامانه ۱۴۱ جویا شوند.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی