کد خبر : 3219
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 اسفند 1402 - 9:17

وصیت شهید «غلام‌رضا پو محی‌آبادی»؛

پیوسته پیرو خط ولایت فقیه باشید

پیوسته پیرو خط ولایت فقیه باشید
شهید غلامرضا پورمحی‌آبادی در وصیت‌نامه خود آورده است: خواهر و برادر عزیز پیوسته پیرو خط ولایت فقیه باشید که این خط ختم می‌شود به امام زمان (عج) غیر آن‌را باطل است.

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری «رودبار ما» شهید «غلام‌رضا پورمحی‌آبادی» یکم فروردین ۱۳۴۸، در روستای کوثرریز ماهان از توابع شهرستان کرمان چشم به جهان گشود.
وی تا پایان مقطع راهنمایی درس‌خواند، به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. چهارم ‌دی ۱۳۶۵، در ام‌الرصاص عراق به شهادت رسید. پیکر وی مدت‌ها در منطقه برجا ماند و پس از تفحص سال ۱۳۷۴، در شهر محی‌آباد از توابع شهرستان زادگاهش به خاک سپرده شد.

گزیده‌ای از وصیت‌نامه شهید «غلام‌رضا پورمحی‌آبادی» را می‌خوانیم:

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ اللَّهَ اشْتَرَى مِنَ الْمُؤْمِنِینَ أَنفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُم بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّهَ
همانا خداوند می‌گیرد از مومنین جان‌ها و مال‌هایشان را در عوض بهشت را عطا می‌کند.

سلام بر مهدی قائم آل‌عبا، سلام بر نایب برحقش، سلام بر رزمندگان ظفرمند حق جوی اسلام و شیران روز سلام بر شهدای اسلام،  سلام بر خانواده‌هایشان که چراغ روشن این مملکت هستند.

خواهر و برادر عزیز پیوسته پیرو خط ولایت فقیه باشید که این خط ختم می‌شود به به امام زمان (عج) غیر آن‌را باطل است. روی تک‌تک حرف‌های امام امت فکر کنید و عمل کنید که سعادت دنیا و آخرت در آن‌ها یافت می‌شود خانواده‌های شهدا را احترام کنید که اگر یک روز قلب آنان رنجیده شود قلب امام زمان (عج) رنجیده می‌شود.

توسل به ائمه را هرگز فراموش نکنید و هر چه داریم از ائمه علیه‌السلام داریم که اگر غیر از آن باشد بدانید که رستگاری نیست شاید چند روزی وضع مالی خوب باشد، اما در سرایی دیگر خیلی مشکل است چون شفیع اصلی ائمه است.

پدرم پیوسته صبر و شکیبایی پیشه خود قرار دهید و از خدا بخواهید که قربانی را به نحو احسن قبول کند و دعا کن که خداوند رحمت و مغفرت خودش را بر ما نازل کند.

مادرم هر چند از دست‌دادن فرزند خود، ناراحتی بزرگی است، ولی صبر کردن در چنین مصیبت‌هایی اجری بس بزرگ دارد و من را ببخش که در طول عمر زحمت مرا به‌جان خود خریدی و راحتی را برای من خواستی و در عوض من برای شما چیزی جز زحمت نداشتم و در ضمن از شما خواهش می‌کنم که مرا ببخشید مرا عفو کنید.

منبع: نوید شاهد کرمان
انتهای خبر/

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی