کد خبر : 3122
تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1402 - 21:11

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب:

فعالان فضای مجازی، پیشقراولان جنگ نرم و رسانه‌ای دشمن هستند

فعالان فضای مجازی، پیشقراولان جنگ نرم و رسانه‌ای دشمن هستند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب گفت: فعالان فضای مجازی، پیشقراولان جنگ نرم و رسانه ای دشمن هستند.

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری《رودبار ما》؛ همایش تجلیل از فعالین فضای مجازی شهرستان رودبار جنوب بعد از ظهر امروز به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب برگزار شد.

اسلام حاجب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب در جمع خبرنگاران و فعالین فضای مجازی رودبار جنوب گفت: خوشحالم که در جمع کسانی هستم که ارزش‌های جامعه را شناخته و در جهت احترام به ارزش‌ها و هنجارهای جامعه تلاش می‌کنند ، کسانی که در جهت امید بخشی و امید افزایی در جامعه در حال جهاد هستند.

وی ادامه داد: فضای مجازی میدان اصلی جهاد اکبر است و فعالان فضای مجازی به عنوان افسران جنگ نرم باید در این زمینه آگاه باشند.

فرمانده سپاه رودبار جنوب با بیان اینکه فعالیت در فضای مجازی یک نوع جهاد است، خاطر نشان کرد: شما بسیجیان فعال مجازی قدر بیان خود و قلم خود را بدانید، ان شاءالله اهل نقد منصفانه، مصلحانه و مشفقانه در جهت ارتقا جامعه باشید.

وی افزود: فعالان فضای مجازی، پیشقراولان جنگ نرم و رسانه ای دشمن هستند.

حاجب اظهار کرد: سپاه و بسیج که در فضای مجازی حضوری فعال و امید بخش دارد، سپاه سبب امید دوستان و بیم دشمنان است.

اسلام حاجب در جمع اصحاب رسانه و خبرنگاران رودبار جنوب گفت: اگر خبرنگاری بتواند به درستی مطالبه‌گری کند قطعا موفق خواهد شد.

وی با اشاره به نقش خبرنگاران افزود: خبرنگاران،  در واقع پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند و ان شاالله این قشر دلسوز همیشه در جهت این مردم فهیم و فرهیخته، این مردم نجیب و شریف در حال تلاش و به تعهدی که به جامعه دارند پایبند هستند.

در پایان با اهدا لوح سپاس از خبرنگاران و فعالین مجازی تجلیل بعمل آمد.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی