کد خبر : 2925
تاریخ انتشار : جمعه 13 بهمن 1402 - 11:39

مدیرعامل هلدینگ تخصصی راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) خبر داد:

ساخت بیمارستان ۷۰۰ تخت‌خوابی شهید سلیمانی به همت قرارگاه خاتم در کرمان

ساخت بیمارستان ۷۰۰ تخت‌خوابی شهید سلیمانی به همت قرارگاه خاتم در کرمان
مدیر عامل هلدینگ تخصصی راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) گفت: کلنگ ساخت بیمارستان ۷۰۰ تخت‌خوابی کرمان زده شد.
به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی «رودبار ما»، امروز ۱۲ بهمن‌ماه با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه ۸۶۸ پروژه عمرانی و اقتصادی به مناسبت چهل‌و‌پنجمین فجر انقلاب اسلامی در استان کرمان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

محمدرضا رحمانی مدیرعامل هلدینگ تخصصی راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) در جمع خبرنگاران گفت: ساخت بیمارستان شهید سلیمانی از جمله ۱۵ بیمارستان‌های است که در دستور ساخت در کشور داریم.

وی توضیح داد: خوشبختانه موفق شدیم بیمارستان ۸۵۰۰ تخت‌خوابی که در سال جاری که بیمارستان بزرگ شهدای تجریش به نام غدیر را به خوبی به اتمام برسانیم و در حال حاضر این بیمارستان در حال بهره برداری است.
رحمانی تشریح کرد: ما در سال های آینده هم با توجه به منابع تامین شده حداقل یک بیمارستان و حداکثر ۵ بیمارستان را می توانیم تحویل دهیم و در حال حاضر تعدادی بیمارستان از مرحله ۵۰ درصد گذشته است.
وی با اشاره به اینکه در شهر کرمان هم از سنوات گذشته پل ها و تقاطع متعددی را به صورت طراحی و اجرا زیر مجموعه این هلدینگ اجرا شده است که در معرض استفاده مردم قرار دارد ادامه داد:این هلدینگ تمام تلاش خود را دارد که برای ساخت بیمارستان هم در حوزه ساخت و هم در حوزه تجهیزات در شهر کرمان شروع به کار کنیم.
مدیر عامل هلدینگ تخصصی راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) اذعان کرد: امروز در کرمان بیمارستان ۷۰۰تخت‌خوابی کلنگ خورد که اتفاق خوبی با حمایت‌های مسئولان استانی و ریاست علوم پزشکی استان کرمان از محل منابع تامین شده در اسرع وقت مثل ما بقی پروژه‌ها به بهره‌برداری برساند.
وی در پایان توضیح داد: ساخت این بیمارستان توسط تیم حرفه‌ای این قرارگاه در بازه زمانی چهارساله و با اشتغال مستقیم ۵۰۰ نفر انجام می‌شود‌.
منبع:راه آرمان

انتهای خبر/

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی