کد خبر : 2813
تاریخ انتشار : شنبه 30 دی 1402 - 13:45

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان:

استقرار بیش از ۲ هزار صندوق اخذ رأی در استان

استقرار بیش از ۲ هزار صندوق اخذ رأی در استان
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: ۲ هزار و ۴۳۷ صندوق در مجموع شعب اخذ رای استان کرمان برای رأی‌گیری مستقر خواهند شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «رودبار ما»؛ به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان؛ رحمان جلالی در جلسه ستاد انتخابات استان با اشاره به ۶ هفته باقی مانده تا برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از برگزاری دوره‌های آموزشی برای تمام عوامل اجرایی ستاد انتخابات استان در بهمن ماه نیز خبر داد.

وی با اشاره به اینکه ۲ هزار و ۴۳۷ صندوق در مجموع شعب اخذ رای استان کرمان مستقر خواهد بود، افزود: اطلس امنیتی و زیرساختی این صندوق‌ها آماده شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان در خصوص روند تغییر حوزه انتخابیه داوطلبان مجلس شورای اسلامی نیز گفت: داوطلبانی که صلاحیت آنان تایید شده است، می‌توانند تا تاریخ ۲۵ بهمن با مراجعه به ستاد انتخابات کشور یا فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه، درخواست تغییر حوزه انتخابیه خود را تحویل دهند.

وی با تاکید بر اینکه تغییر حوزه انتخابیه داوطلبان تایید صلاحیت شده فقط برای یک مرتبه امکان‌پذیر است، تصریح کرد: این درخواست در فرآیند پنج روزه توسط هیات‌های اجرایی و نظارت مقصد مورد بررسی قرار می‌گیرد و به شورای نگهبان اعلام می‌شود که شورای نگهبان نیز در موعد مقرر نتیجه را به وزارت کشور اعلام می‌کند.

جلالی خاطرنشان کرد: اکثر فرآیندهای برگزاری انتخابات الکترونیکی است که بررسی‌ها صورت گرفته و مشکلی در بحث برگزاری انتخابات نداریم.

انتهای خبر/م

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی