کد خبر : 2792
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 دی 1402 - 18:05

صرفا جهت اطلاع مسئولان؛

نارضایتی شهروندان رودباری از خاموشی ۶ ماهه بلوار امام

نارضایتی شهروندان رودباری از خاموشی ۶ ماهه بلوار امام
خاموشی بلوار اصلی امام «حدفاصل میدان کشاورز تا بلوار انتظام » در ۶ ماهه گذشته سبب بروز نارضایتی شهروندان رودباری شده است.

به گزارش رودبار ما، خاموشی بلوار اصلی شهر رودبار جنوب چهره شب شهر را به هم ریخته و آمد و شد شبانه شهروندان در حد فاصل میدان کشاورز تا بلوار انتظام را با مشکل روبه رو کرده است.

مدتی است روشنایی بلوار اصلی شهرستان رودبار جنوب و خیابان‌های اصلی، کوچه‌ها دچار خاموشی مطلق شده است.

تامین نشدن روشنایی خیابان‌ها شهری زمینه ساز حوادث ترافیکی، فراهم شدن بستر مناسب برای بزهکاری و بدل ساختن معابر امن شهر به فضای بی‌دفاع شهری و کاهش احساس امنیت شهروندان شده است، امری که نه فقط چهره شهر را سیاه و تاریک می‌کند.

به اعتقاد شهروندان رودباری شب هنگام دید کافی برای رفت و آمد شهروندان از بلوار اصلی این شهر و حرکت وسایل نقلیه در خیابان‌های اصلی و فرعی شهر وجود ندارد.

علی فلاحی یکی از شهروندان رودباری در این باره به خبرنگار رودبار ما گفت: روشنایی بلوار اصلی شهر رودبار جنوب حد فاصل میدان کشاورز تا بلوار انتظام شب هنگام، خاموش است و این مناطق در تاریکی کامل است و مردم شب‌ها برای رفت‌وآمد با مشکل روبه‌رو هستند.

فلاحی با اشاره به اینکه چراغ‌های وسط بلوار اصلی شب‌ها فقط یک در میان روشن است گفت‌: امیدواریم مسوولان برای رفع این مشکل چاره اندیشی کنند.

دیگر شهروند آبادانی رودباری از نبود روشنایی مناسب و کافی در بلوار اصلی این شهر گلایه کرد و افزود: وضعیت روشنایی بلوار اصلی شهر حدفاصل میدان کشاورز تا بلوار انتظام به گونه‌ای است که تنها با نور خودرو می‌توان جلوی خود را دید و رانندگی در تاریکی سخت است و امکان تصادف و بروز حادثه وجود دارد.

ثنا رودباری افزود: لامپ برخی معابر و بلوارها خاموش یا نور کافی ندارد که این امر موجب نارضایتی شهروندان شده است.

وی از مسوولان ‌خواست برای بررسی وضعیت روشنایی معابر سری به خیابان‌ها و بلوارهای شهر برنند و از نزدیک خود شاهد وضعیت موجود باشند و برای رفع مشکلات اقدام مناسب انجام دهند.

دیگر شهروند رودباری به خاموشی بلوار بیمارستان سیدالشهدا  اشاره کرد که با وجود تردد زیاد شهروندان و فصل بیماری‌های ویروسی روشنایی ندارد.

رودباری افزود: در این خصوص بارها مشکل روشنایی از سوی شهروندان به مسوولان مرتبط اطلاع‌رسانی شده و با وجود گذشت زمان و اهمیت موضوع  هنوز اقدامی برای رفع معضل و جلوگیری از بروز حادثه احتمالی نشده است.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی