کد خبر : 2696
تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 دی 1402 - 10:50

مسئول نمایندگی ولی فقيه در سپاه محمد رسول‌‌الله تهران بزرگ:

حاج قاسم، قلعه‌های سبز مهدویت را فتح کرد

حاج قاسم، قلعه‌های سبز مهدویت را فتح کرد
مسئول نمایندگی ولی فقيه در سپاه محمد رسول‌‌الله تهران بزرگ در یادواره شهدای عشایر جنوب کرمان گفت: حاج قاسم نمونه بارز یک شخص منتظرِ امام زمان(عج) بود و قلعه‌های سبز مهدویت را فتح کرد.

به گزارش رودبار ما، حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول‌‌الله تهران بزرگ در مراسم چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و یادواره ۵۰۰شهید عشایر جنوب کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی کرمان اظهار کرد: جامعه عشایری ۱۱ هزار شهید تقدیم جمهوری اسلامی ایران کرده‌اند.

وی ادامه داد: همه شهدا حاج قاسم هستند و با خیلی از شهدا زندگی کردیم و خدا بهترین‌ها را انتخاب کرد.
️مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول‌‌الله تهران بزرگ بیان کرد: جنوب کرمان استعداد‌های درخشانی دارد اگر ما زاویه دید خود را به محیط پیرامون خود زاویه دید شهدایی قرار دهیم خیلی قشنگ‌تر خواهیم دید و بهتر می‌توانیم نقش ایفا کنیم.
️وی خاطر نشان کرد: مسئولان به برکت خون شهدا مسئولیت دارند و باید کاری کنند که شهدا از آن‌ها راضی باشند، کشور ما بخاطر ایستادگی عشایر در طول ۴۰ سال عمر بابرکت انقلاب توانسته است روی پای خود بایستد.
حجت‌الاسلام علیزاده با بیان اینکه حاج قاسم قلعه‌های سبز مهدویت را فتح کرد، افزود: دشمنان اسلام هیچ وقت درک نکردند که شهدای ما حال پرواز داشتند.
️وی با بیان اینکه حاج قاسم قهرمان فراملی بود که دست مقاومت را پر کرد، گفت: سنگ قبر حاج قاسم مدال پر افتخاری است که امام حسین‌علیه السلام به حاج قاسم برای دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله‌علیها هدیه کرد.
حجت‌الاسلام علیزاده با اشاره به اینکه دشمنان ما را خداوند همیشه از احمق‌ها قرار داده، گفت: دشمن حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساند و فکر کرد که دیگر تمام شد در صورتیکه حاج قاسم یک جریان و مکتب است که با شهادت جهان هم این را به خوبی فهمید.
وی با اشاره با اینکه عشق حاج قاسم را خدا در دلها قرار داده است، افزود: اگر به دنبال بزرگی هستید باید راه حاج قاسم را ادامه دهید، حاج قاسم یل میدان خدمت بود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ صمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای جنایت تروریستی کرمان، بیان کرد: دشمن با اقدامات کورکورانه هرگز نمی‌تواند عشق حاج قاسم را از دل مردم بیرون کند و درود خدا بر شهدای تروریستی کرمان باد، شهدا عاشق حاج قاسم بودند و در روز شهادت سردار دل‌ها به این شهید عزیز پیوستند.
 انتهای خبر/پورحیدر

 

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی