کد خبر : 2600
تاریخ انتشار : شنبه 9 دی 1402 - 12:31

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ثارالله استان کرمان:

۹ دی، حماسه خودجوش مردم ایران در دفاع از نظام و ولایت بود

۹ دی، حماسه خودجوش مردم ایران در دفاع از نظام و ولایت بود
حجت‌الاسلام محمد حسین شاهمرادی مسئول تعلیم و تربیت سپاه ثارالله استان کرمان در اجتماع ۹ دی رودبار جنوب گفت: ۹ دی، حماسه خودجوش مردم ایران در دفاع از نظام و ولایت بود.

به گزارش رودبار ما، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسین شاهمرادی مسئول تعلیم و تربیت سپاه ثارالله استان کرمان در اجتماع بزرگ ۹ دی شهرستان رودبار جنوب اظهار کرد: از سنت‌های الهی این است که انسان با فتنه‌ها امتحان می‌شود.

وی بیان کرد: در انتخابات سال ۸۸ بیشترین مشارکت را مردم داشتند و سران فتنه در این انتخابات کلید واژه تقلب را به کار بردند.

شاهمرادی بیان کرد: فتنه سال ۸۸ از پیش تعیین شده بود و فتنه گران قبل از اتمام انتخابات مردم را به کف خیابان فراخواندند.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ثارالله استان کرمان گفت: ۹ دی حرکتی برخاسته از بصیرت مردمی است و یک انقلاب واقعی رخ داد و یک جمعیتی به خیابان آمد و بساط فتنه را جمع کردند.

حجت‌الاسلام شاهمرادی در ادامه با گرامیداشت یوم الله نهم دی سال ۱۳۸۸ و روز ملی بصیرت، تصریح کرد: این روز، حماسه خودجوش مردم با بصیرت ایران برای دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت و رهبری در مقابل فتنه دشمنان بود.

وی خاطر نشان کرد: هر جا اسلام ضربه خورده از بی‌بصیرتی بود و به همین دلیل روز ۹ دی روز بصیرت نامگذاری شده است.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: دشمن به مقدسات توهین و آن‌ها را برای فتنه انگیزی امیدوار کرد و فضای فتنه در سال ۸۸ غبار آلود شد.

وی با بیان اینکه حرکت ۹دی خودجوش و مردمی بود، گفت: ۹دی را نسل سوم انقلاب آفریدند در واقع نوجوان‌های بودند که انقلاب را ندیده بودند.

حجت‌الاسلام شاهمرادی افزود: خیلی از مسئولان در فتنه سال ۸۸ مردود شدند عده‌ای با حرف نزدن و عده‌ای هم به طور نامحسوس فتنه گران همراهی کردند.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی