کد خبر : 2532
تاریخ انتشار : دوشنبه 4 دی 1402 - 11:15

فرمانده قرارگاه جهادی حدنگاری شهید سلیمانی:

همزمان با هفته مقاومت ۴ هزار فقره سند روستایی جازموریان صادر می‌شود

همزمان با هفته مقاومت ۴ هزار فقره سند روستایی جازموریان صادر می‌شود
سیدمهدی هاشمی، فرمانده قرارگاه جهادی حدنگاری شهید سلیمانی گفت: همزمان با هفته مقاومت ۴ هزار فقره سند روستایی جازموریان صادر می‌شود.

به گزارش رودبار ما، شاگردان مکتب سلیمانی در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اتمام حدنگاری از هیچ تلاشی دریغ نخواهند نمود.، هویت‌بخشی و صدور اسناد مالکیت حدنگار برای متر به متر اراضی کشور، مطالبه محوری رهبر انقلاب است که از مزایای پرشماری برخوردار است.

در همین راستا برای هویت بخشی به اراضی شهرستان جازموریان قرارگاه جهادی حدنگاری شهید سلیمانی به همت بسیج حقوقدانان و اداره ثبت اسناد و املاک استان کرمان تشکیل شد، شاگردان مکتب سلیمانی در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اتمام حدنگاری از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

سیدمهدی هاشمی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در گفتگو با خبرنگار رودبار ما در رابطه با پایان عملیات نقشه‌برداری روستاهای جازموریان گفت: با هویت‌دار شدن اراضی و املاک مناطق جنوبی استان، بستر رشد کشاورزی، امنیت سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال پایدار فراهم می‌‌شود.

وی با اشاره به اینکه در مناطق کمتر توسعه‌یافته استان کرمان عقب‌ماندگی سنواتی در حوزه صدور اسناد وجود دارد، گفت: در پی سفر معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد به استان کرمان، قرارگاه جهادی حدنگاری شهید سلیمانی برای رفع این نقیصه تشکیل شد.

فرمانده قرارگاه جهادی حدنگاری شهید سلیمانی بیان کرد: این قرارگاه با تکیه بر ظرفیت کارشناسان ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستان‌های سراسر استان تشکیل شده و با اقدام جهادی همکاران، عملیات نقشه‌برداری اکثر روستاهای جازموریان مشتمل بر ۸ هزار و پانصد منزل مسکونی شهرستان به صورت رایگان و ظرف مدت دو هفته صورت پذیرفته است.

وی افزود: ان شاء‌الله با اقدامات جهادی قرارگاه حدنگاری مناطق جنوبی استان که موسوم به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است، تا سالگرد شهادت سردار دل‌ها، با همکاری بنیاد مسکن تعداد ۴ هزار فقره اسناد مالکیت روستاهای جازموریان صادر می‌شود.

سیدمهدی هاشمی خاطر نشان کرد: در زمینه صدور اسناد مالکیت روستاهای مناطق جنوبی آماده حداکثر مساعدت و همکاری هستیم تا خاطره‌ای ماندگار برای اهالی شهرستان‌های کمتر توسعه‌یافته جنوب کرمان به یادگار بماند.

گفتنی است، شهید سلیمانی در دهه ۷۰ با اجرای طرح احرار گام بلندی در زمینه امنیت شهرستان‌های جنوبی برداشت و  یقینا این اقدام نیز همین نتیجه را در بر خواهد داشت و برکات بسیاری برای منطقه خواهد داشت.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی