کد خبر : 2261
تاریخ انتشار : جمعه 3 آذر 1402 - 10:00

اجتماع بسیجیان رودبار جنوب در رزمایش اقتدار بسیج برگزار شد

اجتماع بسیجیان رودبار جنوب در رزمایش اقتدار بسیج برگزار شد

به گزارش رودبار ما، بسیجیان شهرستان رودبار جنوب همزمان با سراسر کشور، امروز سوم آذرماه، یک بار دیگر وحدت و همدلی ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند. اجتماعی که برای مردم امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است.   امروز مردم در کنار بسیجیان با سر دادن شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» پیام استکبار

به گزارش رودبار ما، بسیجیان شهرستان رودبار جنوب همزمان با سراسر کشور، امروز سوم آذرماه، یک بار دیگر وحدت و همدلی ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند. اجتماعی که برای مردم امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است.

 

امروز مردم در کنار بسیجیان با سر دادن شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» پیام استکبار ستیزی را از ایران به آمریکا و رژیم صهیونیستی مخابره کردند و همچنین در ادامه حمایت‌ از مردم مظلوم غزه، خشم و انزجار خود را نسبت به رژیم غاصب صهیونیستی فریاد زدند.

اجتماع باشکوه بسیجیان رودبار جنوب همزمان با سراسر کشور با عنوان رزمایش و نمایش سراسری اقتدار بسیجیان امروز در محل مصلای رودبار جنوب با حضور پرشور و مقتدرانه بسیجیان برگزار شد.

 

بسیجیان همیشه در صحنه رودبار جنوب که از تمام گروه‌های سنی در این رزمایش شرکت کرده بودند اقتدار و عظمت بسیج را به نمایش گذاشته و آمادگی کامل خود را نسبت به دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام کردند.

 

بسیجیان رودبار جنوب با برپایی یک غرفه مظلومیت شهدای غزه به خصوص کودکان و زنان شهید فلسطینی را به مردم ایران و جهانیان یادآوری کردند.

 

اجرای برنامه‌های سرود توسط دانش آموزان بسیجی، مداحی، برپایی میز خدمت و تقدیر از بسیجیان برتر از برنامه‌های اجتماع بسیجیان رودبار جنوب بود.

 

بسیجیان شرکت کننده در این اجتماع بزرگ با رهبر معظم انقلاب میثاقی دوباره بستند و آمادگی خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش های متعالی آن اعلام کردند.

 

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی