کد خبر : 1655
تاریخ انتشار : پنجشنبه 30 شهریور 1402 - 14:48

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب:

اردو‌های جهادی موجب توسعه مناطق کم‌برخوردار می‌شود

اردو‌های جهادی موجب توسعه مناطق کم‌برخوردار می‌شود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب در بازدید از گروه جهادی سفیران رهبر گفت: اردو‌های جهادی موجب امیدآفرینی و توسعه مناطق کم‌برخوردار می‌شود.

به گزارش«رودبار ما»؛ اسلام حاجب فرمانده سپاه شهرستان رودبار جنوب در بازدید از اردو گروه جهادی سفیران رهبر بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان در روستای چاه بلوچ و شمس گز رودبار جنوب، گفت: برگزاری اردو‌های جهادی دانشجویی، یک اقدام ارزشمند و تاثیرگذار است و موجب رضایت‌مندی مردم شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب افزود: مشارکت و همکاری دانشجویان و طلاب بسیجی در رفع مشکلات مردم و محرومیت‌زدایی مناطق کم‌برخوردار، بسیار مهم و اثربخش است.

وی با تجلیل از حضور دانشجویان در اردو‌های جهادی و خدمت‌رسانی به مردم، گفت: اردو‌های جهادی موجب آبادانی، سازندگی و توسعه مناطق کم‌برخوردار و امیدآفرینی و رضایت‌مندی مردم این مناطق می‌شود.

حاجب بیان کرد: حضور شما دانشجویان باعث ترغیب مردم روستا به تشویق نوجوانان به ادامه تحصیل است.

در ادامه علی پرورش فرماندار رودبار جنوب ضمن تقدیر از تلاش‌های گروه جهادی سفیران رهبر اظهار کرد: ما امروز در جنگ شناختی قرار داریم و از مهم‌ترین کار‌ها همین کار فرهنگی‌ است، که گروه جهادی برای مردم این روستا انجام می‌دهد.

در پایان توحیدی بخشدار رودبار جنوب نیز طی سخنانی نسبت به مطالبه یک دانشجو در مورد رفع مشکلات اهالی این روستا اظهار کرد: حتما برای حمل و نقل اهالی روستا و جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان به دلیل طولانی بودن راه، اقدام خواهیم کرد.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی