کد خبر : 1414
تاریخ انتشار : سه شنبه 17 مرداد 1402 - 9:45

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب در حاشیه اردوی راویان پیشرفت مطرح کرد:

جهاد آبرسانی به ۹۷ روستای رودبار جنوب بزرگترین پروژه خدمت رسانی بعد از انقلاب در این منطقه است

جهاد آبرسانی به ۹۷ روستای رودبار جنوب بزرگترین پروژه خدمت رسانی بعد از انقلاب در این منطقه است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب گفت: جهاد آبرسانی به ۹۷ روستای رودبار جنوب بزرگترین پروژه خدمت رسانی بعد از انقلاب در این منطقه است.

به گزارش خبرنگار رودبار ما، همزمان با روزخبرنگار اولین اردوی راویان پیشرفت به همت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب با حضور جهادگران عرصه رسانه در شهرستان رودبار جنوب برگزار شد.

خبرنگاران جهادی شهرستان رودبار جنوب در این اردوی یکروزه از طرح‌های محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه در شهرستان جازموریان بازدید کردند.

اسلام حاجب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب در جمع جهادگران عرصه خبر اظهار کرد: پروژه آبرسانی به ۹۷ روستای رودبار جنوب که دچار تنش شدید آبی بودند، به همت قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) سپاه در حال اجرا است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب گفت: پروژه آبرسانی به روستای رودبار جنوب بزرگترین پروژه خدمت‌رسانی به مردم این منطقه بعد از انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: با بهره برداری از این طرح بیش از ۱۶ هزار نفر از مردم شهرستان رودبارجنوب از آب آشامیدنی سالم برخوردار می‌شوند.

فرمانده ناحیه رودبار جنوب گفت: جهاد آبرسانی به روستاهای دارای تنش آبی شهرستان رودبارجنوب به همت قرارگاه آبرسانی امام حسن مجتبی علیه‌السلام سپاه و با همکاری اداره آب و فاضلاب شهرستان رودبارجنوب در حال انجام است.

حاجب خاطر نشان کرد: برای اجرای این طرح‌ها ۲۰۰کیلومتر لوله گذاری، حفر و تجهیز ۶ حلقه چاه، ۷ مخزن ذخیره آب و ایستگاه پمپاژ احداث شده است که در چندین فاز به بهره برداری خواهد رسید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب در ادامه نبود دستگاه در منطقه را علت کندی کار عنوان کرد و افزود: گرمای هوا و نبود امکانات یکی از دلایلی است که موجب کندی در روند کار شده است.

در ادامه خبرنگاران ضمن تجدید بیعت با شهدای گمنام جازموریان از پروژه ساخت خوابگاه مدرسه دخترانه چاه ابراهیم و قنات روستای دندسکی که به همت بسیج سازندگی لایروبی شده بود، بازدید کردند.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی