کد خبر : 1336
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 مرداد 1402 - 11:55

مدیر آموزش وپرورش رودبار جنوب خبر داد :

پایان روند بررسی اعتراضات رتبه بندی بالغ بر ۱۴۲۰ از فرهنگیان شهرستان رودبارجنوب

پایان روند بررسی اعتراضات رتبه بندی بالغ بر ۱۴۲۰ از فرهنگیان شهرستان رودبارجنوب
مدیر آموزش وپرورش رودبارجنوب از پایان روند بررسی اعتراضات رتبه‌بندی بالغ بر یک‌هزارو ۴۲۰ نفراز فرهنگیان این شهرستان خبر داد.

مهدی بهرامی مدیر‌آموزش وپرورش رودبار جنوب ضمن تسلیت ایام عزاداری اباعبدالله‌الحسین(ع) در گفت‌و‌گو با خبرنگار رودبار ما از پایان روند بررسی رتبه‌بندی معلمان آیت شهرستان خبر داد و گفت: با تلاش شبانه‌روزی در کارگروه رسیدگی به اعتراضات رتبه‌بندی معلمان، روند رسیدگی به اعتراضات بیش از یک‌هزارو ۴۲۰ نفراز فرهنگیان در رودبارجنوب به پایان رسید.

مدیر آموزش و پرورش رودبار جنوب ادامه داد: در کارگرو‌های تخصصی بررسی اعتراضات حوزه متوسطه، ابتدایی، پرورشی و اداری مستندات معلمان در سریع‌ترین زمان و با دقت توسط کارگروه رتبه‌بندی مقاطع مختلف به پایان رسید.

مهدی بهرامی در پایان افزود: از زحمات شبانه‌روزی کارگروه‌های تخصصی بررسی مستندات جهت تلاش‌های شبانه‌روزی تقدیر و تشکر می‌نمایم.

رتبه‌بندی معلمان سال‌هاست مطالبه تعداد زیادی از فرهنگیان کشور ایران بود، با این حال موانع زیادی بر سر راه اجرایی شدن این طرح که بر اساس سند تحول بنیادین نوشته شده، وجود داشت. پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم که یکی از وعده‌های انتخاباتی آن اجرای نظام رتبه بندی بود، این موانع تا حدودی رفع شده و هم اکنون طرح رتبه‌بندی معلمان در حال اجرا می‌باشد. این طرح با هدف بهبود کیفیت نظام آموزشی کشور صورت گرفت و به طور غیر مستقیم بر روی حقوق دریافتی معلمان نیز تاثیرگذار خواهد بود.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی