کد خبر : 989
تاریخ انتشار : یکشنبه 17 اردیبهشت 1402 - 10:08

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه رودبار جنوب:

الگوسازی و تربیت الگو مهم‌ترین رویکرد جشنواره مالک اشتر سپاه است

الگوسازی و تربیت الگو مهم‌ترین رویکرد جشنواره مالک اشتر سپاه است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب گفت: الگوسازی و تربیت الگو از مهمترین رویکردهای جشنواره مالک اشتر سپاه است.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی رودبار ما؛ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین یوسف راوند در آئین جشنواره سراسری مالک اشتر ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب اظهار کرد: جشنواره مالک اشتر یکی از فرصت‌های خوب در نهاد مقدس سپاه برای شناسایی مدیران موفق در سپاه و بسیج است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه رودبار جنوب الگوسازی و تربیت الگو را از مهم‌ترین رویکردهای جشنواره مالک اشتر سپاه خواند و گفت: این جشنواره میدان خوبی برای رشد و ارتقای سایر واحدها و رده‌های بسیج و سپاه را فراهم می‌سازد.

وی افزود: جشنواره مالک اشتر ظرفیتی مناسب برای رسیدن به نقطه مطلوب است و رسیدن به این وضعیت ملاک قرآنی دارد و لذا این جشنواره مالک اشتر بودن و مالک اشتر ماندن را به مدیران می‌آموزد.

راوند ادامه داد: خوشبختانه جشنواره مالک اشتر در راستای رشد و شکوفایی فردی و جمعی در نهاد مقدس سپاه و بسیج برکات فراوانی داشته و زمینه‌های تحول را ایجاد کرده است.

وی تأکید کرد: جشنواره مالک اشتر زمینه‌‌  آماده سازی بسیجیان و پاسداران در راستای برقراری و مقدمه‌سازی ظهور را فراهم می‌سازد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب با بیان اینکه امیدآفرینی مهم‌ترین رویکرد فعالیت‌های سپاه و بسیج در گام دوم انقلاب است، گفت: باید با جهاد علمی و جهادهای مختلف زمینه‌های پیشرفت کشور و قوی شدن در همه ابعاد فراهم شود.

وی خاطر نشان کرد: جشنواره سراسری مالک اشتر برای تحقق سپاه قوی و مقتدر در ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبارجنوب برگزار و به برگزیدگان لوح تجلیل اهدا شد.

همچنین در این جشنواره از به مناسبت بزرگداشت هفته معلم از فرهنگیان بسیجی با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی