کد خبر : 905
تاریخ انتشار : دوشنبه 4 اردیبهشت 1402 - 0:48

به همت بسیج سازدگی در سپاه رودبارجنوب رقم خورد:

اهدا یکسری جهیزیه به نوعروس بی‌بضاعت توس در شهرستان رودبارجنوب

اهدا یکسری جهیزیه به نوعروس بی‌بضاعت توس در شهرستان رودبارجنوب
عصر امروز در قالب طرح محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی یکسری جهیزیه به زوج بی‌بضاعت در شهرستان رودبارجنوب اهداء شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی رودبار ما، نقش اقشار مختلف بسیج در عرصه‌های مختلف بر کسی پوشیده نسیت، از خدمات رسانی به نقاط محروم کشور و سازندگی گرفته تا مقابله با دشمنان و ایجاد امنیت در مرزهای کشور بسیاری از چهره‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی معتقدند در کشور هر جا از تفکر بسیجی و جهادی دور شده‌ایم به مشکل خوردیم و هر جا تفکر بسیجی به میدان آمده توانسته برای حل مشکلات راه‌گشا باشد.

یکی از اقدامات مهم بسیج سازندگی اجرای طرح‌های محرومیت زدایی است که عصر امروز در همین قالب یکسری جهیزیه به زوج بی‌بضاعت شهرستان رودبار جنوب توسط سپاه اهداء شد.

بسیج سازندگی در هر برهه‌ای از انقلاب که به درخواست نهادهای عمل کننده بعنوان دستگاه مکمل یا به صورت آتش به اختیار وارد عرصه محرومیت زدایی و سازندگی شده است به خوبی وظیفه خود را انجام داده و این عمل همواره موجب رضایت مردم بوده است.

یکی از طرح‌های مهم بسیج سازندگی اهداء جهیزیه به زوج های جوان بی‌بضاعت است که نقش موثری در محرومیت زدایی داشته است.

اسلام حاجب فرمانده سپاه رودبار جنوب در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار راه آرمان گفت: کمک به محرومان و فقر زدایی در کنار سایر خدمات همواره یکی از رسالت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی افزود: سپاه در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی و تاکید مقام معظم رهبری بر حمایت از کالای ایرانی، همه جهیزیه‌ها را از کالاهای ایرانی اسلامی خریداری کرده است.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی