کد خبر : 827
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 فروردین 1402 - 9:24

رئیس دادگستری رودبارجنوب:

کمک بیش از ۳ میلیارد ریالی خیران رودباری برای آزادی زندانیان

کمک بیش از ۳ میلیارد ریالی خیران رودباری برای آزادی زندانیان
رئیس دادگستری شهرستان رودبارجنوب گفت: خیران رودباری برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و محکومان مالی سه میلیارد و یکصد میلیون ریال کمک کرده‌اند.

به گزارش سرویس اجتماعی رودبار ما؛ محمد فرجام طاهری در مراسم گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و محکومان مالی شهرستان رودبار جنوب که با حضور مسئولین و خیرینی از اقشار مختلف کشاورزان و اصناف و متنفذین محلی و سران طوایف برگزار شد، ضمن قدردانی از نیت خیر شرکت کنندگان در این مراسم اظهار کرد: ظرفیت مسئولیت اجتماعی جهت کمک نیازمندان در جامعه ما بالاست به گونه‌ای که در حوزه‌های مختلف نیازمندی‌های اجتماعی شاهد حضور پر شور خیرین هستیم.

این مقام قضائی با بیان اینکه محکومان مالی و مرتکبین جرایم غیرعمد در زندان‌ها چشم انتظار آزادی از طریق کمک‌های مالی خیرین هستند، گفت: این ظرفیت اجتماعی نشأت گرفته از باورهای دینی و مذهبی و اعتقادات اسلامی مردم است.

تعداد محکومین مالی رودبار جنوب ده نفر است

رئیس دادگستری شهرستان رودبار جنوب بیان کرد: زندانیان محکوم مالی چشم انتظار آزادی از طریق کمک‌های خیرخواهانه خیرین هستند و با توجه به کمک‌های صورت گرفته در سنوات قبل تعداد محکومین مالی رودبار جنوب کمتر از ۱۰ نفر است.

طاهری تصریح کرد: در کنار کمک‌های مردمی برای رهایی زندانیان مالی از ظرفیت‌های قانونی کسب رضایت و گذشت شکات، تقسیط بدهی و ایجاد اشتغال زندانیان با همکاری زندان‌ها نیز استفاده می‌شود.

گفتنی است در پایان این مراسم از ۱۵ نفر از خیرین شهرستان رودبارجنوب که در سنوات گذشته بیشترین همکاری را در حوزه آزادی محکومین مالی با ستاد دیه داشته اند، با اعطا لوح تقدیر شد.

انتهای خبر/پورحیدر

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی