کد خبر : 767
تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 فروردین 1402 - 8:47

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبارجنوب:

توزیع ۲ هزار بسته معیشتی سپاه در رودبار جنوب

توزیع ۲ هزار بسته معیشتی سپاه در رودبار جنوب
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب گفت: همزمان با شهادت حضرت علی علیه‌السلام ۲ هزار بسته معیشتی در رودبار جنوب توزیع می‌شود.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی رودبار ما؛ همزمان با روز شهادت مولی متقیان حضرت علی علیه السلام ۲ هزار بسته معیشتی در رودبار جنوب توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه رودبار جنوب در حاشیه آئین تدارک و توزیع این بسته‌های معیشتی به خبرنگاران گفت: رمضان ماه احسان و انفاق است و بر همین اساس سپاه ناحیه رودبار جنوب و گروه‌های جهادی تصمیم گرفتند برای گسترش سنت حسنه انفاق، ۲ هزار بسته معیشتی برای حمایت از نیازمندان در سطح محله‌ها و روستاها توزیع کنند.

اسلام حاجب با بیان اینکه دو میلیارد تومان برای تهیه این بسته‌های معیشتی هزینه شده است، اظهار کرد: این بسته‌ها در اختیار نیازمندانی قرار می‌گیرد که پیش از این توسط پایگاه‌های مقاومت و گروه‌های جهادی بسیج در سطح شهر و روستاها شناسایی شده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار جنوب بیان اینکه گروه‌های جهادی سپاه رودبار جنوب کار توزیع این بسته‌ها را بر عهده دارند، اضافه کرد: هر بسته معیشتی شامل ده قلم کالا برنج، مرغ، رب، ماکارونی، روغن، خرما و…. است.

انتهای خبر/پورحیدر 

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی