کد خبر : 607
تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 فروردین 1402 - 10:36

مدیر شبکه بهداشت و درمان رودبار جنوب:

وضعیت تامین و توزیع دارو در رودبار جنوب مطلوب است

وضعیت تامین و توزیع دارو در رودبار جنوب مطلوب است
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودبار جنوب گفت: با وجود برخی از کمبودهای کشوری در حوزه دارو، وضعیت دارویی شهرستان نسبتا خوب است.

به گزارش خبرنگار سرویس سلامت رودبار ما؛ در راستای بررسی وضعیت دارویی و نظارت بر نحوه ارائه خدمات داروخانه ها به مردم، احسان باقری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودبارجنوب از داروخانه های سطح شهر زهکلوت بصورت سرزده بازدید کرد.

احسان باقری در حاشیه‌ این بازدید به سرویس اجتماعی رودبار ما گفت: با وجود برخی از کمبودهای کشوری در حوزه دارو ، وضعیت دارویی شهرستان نسبتا خوب است.

مدیرشبکه بهداشت و درمان در این بازدید ضمن گفتگو با مسئولین فنی داروخانه بر تداوم خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم، برنامه‌‌ریزی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشگیری از بروز کمبودهای احتمالی دارو و ملزومات پزشکی و دقت در اجرای طرح نسخه الکترونیک بخصوص در ایام تعطیلات نوروز تاکید کرد.

باقری در پایان با تبریک فرارسیدن سال جدید و آرزوی سلامتی برای مردم شهرستان با اشاره به رصد منظم وضعیت دارویی کارشناسان نظارت بر درمان، یادآور شد: مردم در صورت مشاهده تخلفات حوزه سلامت به ویژه تخلفات دارویی می‌توانند با سامانه ۱۹۰، تماس حاصل کرده و این تخلفات را گزارش کنند تا این موارد توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان بررسی شود.

انتهای خبر/پورحیدر 

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی