کد خبر : 502
تاریخ انتشار : دوشنبه 15 اسفند 1401 - 3:42

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خبر داد:

آغاز طرح سلامت نوروزی از ۲۵ اسفند در جنوب کرمان

آغاز طرح سلامت نوروزی از ۲۵ اسفند در جنوب کرمان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از اجرای طرح سلامت نوروزی از بیست‌ و پنجم اسفند ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی رودبار ما، علی اصغر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ظهر امروز در جلسه شورای مدیران دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ضمن تبریک فرارسیدن، عید نیمه شعبان اظهار کرد: در شرایطی که سالی سخت و پرکار با موانع مالی داشتیم، مجموعه پرتلاش پای کار بودند، همکاران بهداشت و درمانی پزشکان و پرستاران بی توجه به پرداختی‌ها دلسوزانه به مردم خدمت کردند که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه طی سال گذشته همه همکاران تلاش داشتند تا خدمات در حوزه‌های مختلف بهداشت و درمان بر زمین نماند، افزود: شاید برخی کارها در معرض دید نبود، اما مجموعه همدل پای کار بود و اگر کمبود و مشکلی هم هست در حد توان تلاش کنیم، برطرف شود و سال جدید پر انرژی تر از قبل در راستای توسعه منطقه گام برداریم.

خیرخواه با تاکید بر آمادگی هر چه بیشتر مراکز بهداشتی و درمانی در استانه ایام نوروز تصریح کرد: با توجه به مشاهده مواردی از کرونا ضروری است، هشدارهای لازم داده شود و همه مراکز اقدامات لازم در جلوگیری از عادی انگاری مردم نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را در دستور کار قرار دهند.

وی با بیان اینکه خادمان در حوزه سلامت باید همواره آماده خدمت رسانی باشند و در ایام نوروز این آمادگی دو چندان شود، خاطرنشان کرد: با توجه به ترافیک جاده‌ها در آستانه سفرهای نوروزی اورژانس جاده‌ای و بیمارستان‌ها آمادگی لازم را داشته باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، با اشاره به وضعیت پروژهای بهداشتی در حال انجام در حوزه دانشگاه به عنوان سومین دانشگاه کشور در تعداد پروژه‌های در حال ساخت بهداشتی گفت: تلاش ما بر فراهم کردن فضاهای مورد نیاز در ارتقای خدمات سلامت است که خوشبختانه اقدامات خوبی در این بخش در جنوب کرمان برداشته شده و یا در حال انجام است.

خیرخواه با بیان اینکه طرح سلامت نوروزی از بیست‌ و پنجم اسفند ماه سالجاری تا پانزدهم فروردین ماه سال ۱۴۰۲ در جنوب کرمان اجرا می‌شود، عنوان کرد: طی سال جاری راه اندازی دوازده مرکز جامع خدمات سلامت، چهل و نهخانه بهداشت، بخش ناباروری و همچنین تجهیز ۶۵ خانه بهداشت و … از جمله اقدامات مهم در ساخت و تجهیز پروژه‌های بهداشتی جنوب کرمان است.

انتهای خبر/پ

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی