کد خبر : 326
تاریخ انتشار : سه شنبه 18 بهمن 1401 - 6:29

دیدار با رهبر انقلاب و ساخت مدرسه ارمغان جشن تکلیف ساده دانش آموزان رودباری

دیدار با رهبر انقلاب و ساخت مدرسه ارمغان جشن تکلیف ساده دانش آموزان رودباری

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی رودبار ما، انتشار فیلمی از جشن تکلیف ساده و بی تکلف دانش آموزان دختر روستای ریگ آباد نازدشت شهرستان رودبار جنوب توسط آموزگار مدرسه، منجر به حضور این دانش آموزان در مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر با حضور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در نهایت انعقاد تفاهمنامه ساخت مدرسه

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی رودبار ما، انتشار فیلمی از جشن تکلیف ساده و بی تکلف دانش آموزان دختر روستای ریگ آباد نازدشت شهرستان رودبار جنوب توسط آموزگار مدرسه، منجر به حضور این دانش آموزان در مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر با حضور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در نهایت انعقاد تفاهمنامه ساخت مدرسه خیرساز دو کلاسه برای این دانش آموزان شد.

 جشن تکلیف ساده دانش آموزان روستای ریگ آباد شهرستان رودبار جنوب به الگویی ملی تبدیل شد، سادگی که دیدار با رهبر معظم انقلاب و ساخت مدرسه دو کلاسه را به ارمغان آورد.

هفده دانش آموز دختر این مدرسه به همت مسئولان آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب و معلم دلسوزشان جشنی ساده برپا کردند و رسیدنشان به سن بلوغ را جشن گرفتند.

 همین بی تکلفی و سادگی، این دختران را در میان زرق و برق مدارس شهرهای بزرگ در صدر نگاه‌ها قرار داد و حالا بچه‌هایی که بیشترشان در خانه‌ حتی تلویزیون ندارند، به الگویی برای همسالانشان تبدیل شده‌اند.

بر پایه این گزارش، در مراسمی صبح امروز با حضور خیر مدرسه ساز عبداللهی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، معاونان آموزش ابتدایی و تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش و آموزگار و جمعی از دانش آموزان این مدرسه در سالن کنفرانس شهید جعفری اداره کل، تفاهم‌نامه احداث مدرسه دو کلاسه برای این دانش آموزان در روستای ریگ آباد نازدشت شهرستان رودبار جنوب منعقد شد.

شهرستان رودبار جنوب با صد و بیست ونه هزار نفر جمعیت در سیصد و سی کیلومتری استان کرمان واقع شده است که از این تعداد سی و دو هزار نفر دانش آموز هستند.

انتهای خبر/پ

برچسب ها :

ناموجود

رودبارجنوب

اقتصادی